XV Spotkanie Biegowe – szlakiem X Charytatywnego Biegu Mikołajkowego

Spotykamy się 28.11.2023 (wtorek) o godzinie 18:00 na skrzyżowaniu Wyszyńskiego z Klonową (pod Arete) na spokojny bieg szlakiem X Charytatywnego Biegu Mikołajkowego. W programie zapoznanie się z trasą tego pięknego, nadchodzącego wielkimi krokami wydarzenia. Trening poprowadzi Piotr Gorzel.
Serdecznie zapraszamy.
Chcesz zmienić swoje życie, rozpocząć przygodę z bieganiem? Marzysz o przebiegnięciu pierwszych 10 km? A może chcesz poznać pozytywnie zakręconych ludzi i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Idealnie trafiłeś!
Naszym celem jest zachęcić Was do ruchu, a w szczególności do biegania. Zajęcia kierowane są zarówno dla osób biegających jak i tych, które nie biegały, ale chcą zacząć. Organizujemy grupy dopasowane do poziomu uczestników warsztatów, biegowe jak i marszobiegowe. Chcemy, aby efektem końcowym było przygotowanie was do jednego z biegów organizowanych w regionie, np. Biegu Mikołajkowego.
Zapewniamy rady doświadczonych trenerów, urozmaicone treningi biegowe i sprawnościowe, możliwość korzystania ze sprzętu sportowego i świetną atmosferę. Jesteśmy przede wszystkim otwartą grupą przyjaciół, których łączy wspólna pasja, sport i chęć pomocy innym. Przekonaj się sam, przyjdź dołącz – to twój czas.
Zapraszamy wszystkich.
———————————————
Projekt współfinansowany przez Gminę Miejską Świdnik Świdnik – wysokich lotów! – w ramach realizacji zadania publicznego pt.: Organizacja imprez biegowych – upowszechnianie podstaw prozdrowotnych wśród młodzieży i dorosłych. Obejmuje 16 spotkań i jest kierowany do mieszkańców Gminy Świdnik, którzy ukończyli 16 lat