TRASA BIEGU

Zaskoczeniem zapewne to nie będzie ale biegniemy po zmroku i żeby żaden z naszych Mikołajów nie zabłądził tak prezentuje się trasa X Charytatywny Bieg Mikołajkowy
Jak zwykle pobiegniemy głównymi ulicami, prowadzącymi przez centrum miasta. Wystartujemy z ulicy Lotników Polskich spod MOK w Świdniku (kino LOT), by zaraz skręcić w prawo w ulicę Niepodległości. Biegniemy ja całą wzdłuż by następnie skręcić w prawo w szybki zbieg na ulicy Kosynierów. Na rondzie z ulicy Kosynierów znów skręcamy w prawo, by ulicą Racławicką dobiec do ronda przy galerii Venus.
Tutaj ważna informacja skręcamy w lewo w ulicę Stefana Wyszyńskiego, ale około 500 metrów do skrzyżowania z ulicą klonową biegniemy chodnikiem po lewej stronie ulicy. I jak już wspomnieliśmy w ulicę Klonową skręcamy w prawo i przebiegamy ją całą do skrzyżowania z ulicą Lotników Polskich gdzie znów skręcamy w prawo. Cała ulicę Lotników Polskich biegniemy chodnikiem by dotrzeć do „ronda z helikopterem”, a następnie widząc w oddali metę biegniemy dalej prosto by w pięknym stylu finiszować pod MOK !
Widzimy się 2 grudnia ❗️❗️
Zapisy na bieg:
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️https://frslublin.pl/pl/app/races/sign_up_form/216
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️