INFORMACJE

 

zaprasza na:

❄🎅🏃‍♂ VII CHARYTATYWNY BIEG MIKOŁAJKOWY 🏃‍♂🎅❄
na rzecz Kubusia Wysokińskiego- bieg wirtualny w dniach 06-12.12.2020

Wydarzenia tego roku zapadną nam wszystkim w pamięć na długo. Wielu z nas, społeczności biegaczy, ucierpiało w wyniku szalejącego dookoła wirusa. Wiele wydarzeń sportowych nie mogło się odbyć, z uwagi na wprowadzone obostrzenia, jednak ludzie wciąż biegają. Idea pomagania poprzez bieganie wpisała się siedem lat temu, w harmonogram wydarzeń w Świdniku. Nasze biegi przyciągały tłumy biegaczy, by biec, by pomagać tym, którzy tego potrzebują.
Tegoroczny bieg byliśmy zmuszeni zamienić w formę biegu wirtualnego, jednak liczymy, że nie spowoduje to spadku zainteresowania dla wydarzenia jako takiego. W tym roku beneficjentem VII Charytatywnego Biegu Mikołajkowego będzie Kubuś Wysokiński, który w czerwcu przeszedł dwa udary mózgowe. Zbiórka pieniędzy za zakup pakietów z naszego biegu, posłuży na jego długotrwałą rehabilitację w powrocie do sprawności. Każdy z nas biegnąc 🏃🏃‍♀️🏃‍♂️, nordicując, maszerując 🚶‍♀️🚶🚶‍♂️ czy też po prostu spacerując na dystansie 5 km, w swojej lokalizacji, będzie miał okazję do wywołania uśmiechu na twarzy Kubusia 😃, do wsparcia jego rodziców w tych trudnych chwilach.


Jak co roku przy współpracy z Fundacją Rozwoju Sportu z Lublina, będziecie mogli zapisać się na nasz bieg: ▶ https://frslublin.pl/pl/app/races/sign_up_form/115
Nagrodą za udział w biegu będzie okolicznościowy medal, a dla hojniejszych darczyńców również komin.


Zachęcamy do wsparcia Kubusia również w sytuacji, kiedy nie będziecie mogli pobiec, w tym celu utworzyliśmy skarbonkę: ▶https://www.siepomaga.pl/en/biegmikolajkowy.
Pokażmy po raz kolejny, pomimo trudności tegorocznych, że warto i można pomagać! 💪👍

 

Poniżej dokumenty do pobrania i wydruku.

Regulamin VII Charytatywnego Biegu Mikołajkowego

Numer startowy – wzór pdf