Zbiórka dla uchodźców z Ukrainy

Drodzy Świdniczanie, przyjaciele i sympatycy Stowarzyszenia Biegający Świdnik …
w obliczu ludzkiej tragedii nie możemy stać obok i się przyglądać dlatego też chcemy włączyć się w pomoc Naszym Sąsiadom z Ukrainy.
W Internacie dla dzieci niesłyszących na ulicy Pogodnej 54 w Lublinie powstaje miejsce noclegowe dla uchodźców i pierwsze mamy z dziećmi już zjawiły się na miejscu. Placówka wystosowała apel by pomóc im zebrać niezbędne artykuły tj:
– chemiczne środki czystości
– chemia kosmetyczna dla dzieci i dorosłych
– papier toaletowy
– naczynia jednorazowe
– mopy i WIADRA
– PAMPERSY
– koce
– poduszki, kołdry
– pościele
Jeżeli chcielibyście pomóc a nie macie czasu lub możliwości dostarczyć środków osobiście zapraszamy Was już jutro tj. 26 lutego 2022 na parking Marketu Kaufland ( pod duży słup z logiem Kauflanda na obrzeżu parkingu).
Będzie tam podstawiony samochód Bus srebrny Peugeot jednego z członków naszego Stowarzyszenia w którym będziemy zbierać dary a następnie transportować je do placówki. Osoba zbierająca dary będzie ubrana w żółtą kurtkę naszego stowarzyszenia a przy samochodzie będą znajdować się flagi z logiem naszego świdnickiego stowarzyszenia.
Będziemy w godzinach:
Sobota 26/02/2022 w godzinach 11-13 i 16-18
Poniedziałek 28/02/2022 – Piątek 4/03/2022 w godzinach 17-19
Jeżeli chcielibyście złożyć dary w innych godzinach prosimy o kontakt pod numery telefonów
793 669 596 – Kamil
510 375 552 – Ania