XIII Spotkanie Biegowe – trening z fizjoterapeutą Łukaszem Ścibiorem

Spotykamy się 24.10.2023 (wtorek) o godzinie 20:00 na skrzyżowaniu Wyszyńskiego z Klonową (pod Arete) na spokojny marszobieg z FizjoOsteo Łukasz Ścibior. Jak wiadomo dla każdego biegacza podstawą jest brak dolegliwości związanych z układem ruchu. I tyle teorii… Kiedy już coś dolega mądra terapia uwzględniająca poszukiwanie przyczyn jest podstawą wdrożenia odpowiednich działań.
Stąd pozostawiamy dla Waszej dyspozycji na kolejnym spotkaniu Łukasza Ścibiora z FizjoOsteo.
Łukasz chętnie odpowie na wszelkie pytania w trakcie treningu. Pytania można zadać mailowo: lukasz.scibior@wp.pl, w trakcie treningu będzie możliwość dyskusji na zaproponowane tematy.
Chcesz zmienić swoje życie, rozpocząć przygodę z bieganiem? Marzysz o przebiegnięciu pierwszych 10 km? A może chcesz poznać pozytywnie zakręconych ludzi i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Idealnie trafiłeś!
Naszym celem jest zachęcić Was do ruchu, a w szczególności do biegania. Zajęcia kierowane są zarówno dla osób biegających jak i tych, które nie biegały, ale chcą zacząć. Organizujemy grupy dopasowane do poziomu uczestników warsztatów, biegowe jak i marszobiegowe. Chcemy, aby efektem końcowym było przygotowanie was do jednego z biegów organizowanych w regionie, np. Biegu Mikołajkowego.
Zapewniamy rady doświadczonych trenerów, urozmaicone treningi biegowe i sprawnościowe, możliwość korzystania ze sprzętu sportowego i świetną atmosferę. Jesteśmy przede wszystkim otwartą grupą przyjaciół, których łączy wspólna pasja, sport i chęć pomocy innym. Przekonaj się sam, przyjdź dołącz – to twój czas.
Zapraszamy wszystkich.
———————————————
Projekt współfinansowany przez Gminę Miejską Świdnik Świdnik – wysokich lotów! – w ramach realizacji zadania publicznego pt.: Organizacja imprez biegowych – upowszechnianie podstaw prozdrowotnych wśród młodzieży i dorosłych. Obejmuje 16 spotkań i jest kierowany do mieszkańców Gminy Świdnik, którzy ukończyli 16 lat