Twoja forma i Twoje życie – Powrót do Formy 2022.

Drodzy mieszkańcy Świdnika i okolic, już jutro 04.01.2022r. (wtorek) rozpoczynamy Wspólne Treningi Powrót do Formy 2022.

Jest Nowy Rok i jak co roku nowe postanowienia, rzucę palenie i schudnę 10 kg. Oczywiście Nasze postanowienie zaczęliśmy robić już od wczoraj i mamy nadzieję, że samo się jakoś to zrobi.

To mogę Ci tylko powiedzieć, że nic się nie zrobi jak Ty sam nie będziesz chcieć nic zmienić w swoim Życiu!
Wiemy, że jest zima i jest zimno, nic się nie chce a tu jeszcze każą przychodzić i biegać…, myślę sobie, że znajdę jakieś wytłumaczenie dla siebie i tak poczekam do wiosny a później do kolejnego Nowego Roku.
Tak możesz robić, co roku i co roku będziesz stać w miejscu a Twoje zdrowie z każdym rokiem będzie w coraz to gorszej kondycji.
Przemyśl to sobie na spokojnie przez noc i Sam zdecyduj czy podejmujesz wyzwanie w tym roku – Powrót do Formy 2022.

Co Ci potrzebne będzie na jutro: stare buty sportowe, które były kupione parę lat temu, bo miałeś ćwiczyć, leginsy lub dresy, w których co wieczór leżysz na kanapie, jakaś sportowa kurtka i najważniejsze Twoje postanowienie, że przyjdę na Trening.
Oczywiście masz tysiąc myśli w głowie, przecież Ja tam nikogo nie znam, nie dam rady, bo pewnie wszyscy są chudzi i już szybko biegają.
To My odpowiadamy Ci na wszystkie wątpliwości, jako Grupa Biegający Świdnik, chcemy Ci pomóc pod każdym względem. Pokażemy Ci, że jak zaczniesz biegać. Zanim się jeszcze nie obejrzysz to po woli przebiegniesz swoje pierwsze 3km, 5km a później swoje pierwsze zawody. Staniesz się inną osobą, bo będziesz mieć siłę do zmian w swoim życiu, bo endorfiny zaczną działać.
Dlatego proponujemy Ci na początek Trening Slow Jogging – Bieganie z uśmiechem na twarzy.
Japoński sposób na długowieczność. Slow jogging to bieganie wolniejsze niż trucht. Na początek Twoich zmian jest to najbardziej odpowiedni trening dla Ciebie.

Oczywiście niezapominany o tych osobach, które już biegają. Dla Was jest Trening Biegowy. Wiemy, że biegasz ciągle tyle samo kilometrów i Twój poziom formy stoi w miejscu. Dlatego proponujemy Ci różnorodny Trening, który sprawi, że zaczniesz szybciej i więcej biegać. Już nie przegoni Ciebie żadna dziewczyna na trasie.

Co Ci da bieganie z Biegającym Świdnikiem – motywację, że kiedy Ci się nie będzie chciało wyjść na trening to ktoś specjalnie będzie czekać na Ciebie. Zawiążesz nowe znajomości i przyjaźnie, że na zawodach nie będziesz sam podpierać ściany lub drzewa tylko będziesz stać Razem z jedną z największych Grup Sportowych w województwie lubelskim. To oni zawsze poklepią po plecach i powiedzą dobre słowo przed startem. To wszystko sprawi, że dasz radę i zrobisz życiówkę. Przed biegiem oczywiście Wspólne foto musi być a po zawodach wspólne świętowanie. Może to nie dużo, ale to wszystko dajemy za darmo i od serca. Bo to jest Biegający Świdnik.

Zapraszamy Wszystkie chętne osoby na Wspólne Treningi Powrót do Formy 2022.

Plan Treningów:
Miejsce zbiórki: Arete
Biegamy w każdy wtorek i czwartek
Slow jogging – godzina 19.15
Trening Biegowy – godzina 20.00