I Spotkanie Biegowe – 25.04.2019

Rozpoczynamy kolejny cykl spotkań biegowych! 🏃‍♂🏆🏃‍♀
Już 25 kwietnia 2019 zapraszamy wszystkich chętnych o godz. 20:00 pod Arete w Świdniku (skrzyżowanie ul. Wyszyńskiego i Klonowej) na pierwszy wspólny trening biegowy!

Chcesz rozpocząć przygodę z bieganiem? Marzysz o przebiegnięciu pierwszych 10 km? A może chcesz poznać pozytywnie zakręconych ludzi i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Idealnie trafiłeś!
Naszym celem jest zachęcić Was do ruchu, a w szczególności do biegania. Zajęcia kierowane są zarówno dla osób biegających jak i tych, które nie biegały, ale chcą zacząć. Organizujemy grupy dopasowane do poziomu uczestników warsztatów, biegowe jak i marszobiegowe. Chcemy, aby efektem końcowym było przygotowanie was do jednego z biegów organizowanych w regionie, np. Biegu Mikołajkowego.

Zapewniamy rady doświadczonych trenerów, urozmaicone treningi biegowe i sprawnościowe, możliwość korzystania ze sprzętu sportowego i świetną atmosferę 😜
➡ Sprawdź: http://biegajacyswidnik.pl/

Projekt współfinansowany przez Gminę Miejską Świdnik w ramach realizacji zadania publicznego pt.: Organizacja imprez biegowych – upowszechnianie podstaw prozdrowotnych wśród młodzieży i dorosłych. Obejmuje 16 spotkań i jest kierowany do mieszkańców Gminy Świdnik, którzy ukończyli 16 lat. Dla wytrwałych osób oferujemy elementy profesjonalnej odzieży sportowej.

Plan I Spotkania Biegowego przedstawia nasz trener – Michał Cyran:
„W czwartek 25.04.2019 o 20.00 zapraszam biegaczy przed Arete na oficjalne Spotkanie Biegowe, na którym odbędzie się tzw. pre season workout. Będzie to trening stabilizacyjno-siłowy typu Pilates/trening funkcjonalny dla biegaczy i wszystkich zainteresowanych bieganiem.
Wzmacniamy wszystkie podstawowe grupy mięśniowe w sposób łagodny dla kręgosłupa. Hartujemy ciało i ducha przed biegowymi wyczynami w tym sezonie letnim. Oczywiście będziemy też biec. Niech klubowicze nie wstydzą się własnych barw i ubiorą żółte koszulki (jak za blado na twarzy, to do solarium albo więcej biegać na słońcu).
Pozdrawiam,
Trener Michael Cyran 😉”