II Spotkanie Biegowe – 07.05.2019

II Spotkanie Biegowe – 07.05.2019 (wtorek) 20:00 – ul. Wyszyńskiego 53. Spotykamy się punktualnie o godzinie 20.00 pod Arete

Uwaga! Uwaga! Już w ten wtorek zapraszamy Was na pierwszy z serii: „Trening z Mistrzami”. Zaproszone do prowadzenia treningów osoby to dobrze znani i utytułowani biegacze. Pomysł zrodził się z potrzeby uatrakcyjniania spotkań biegowych, a także do zapoznania się z Naszymi Mistrzami, gdyż w czasie zawodów raczej stoją w pierwszej linii. 🙂
Na pierwszy ogień idzie… i tu zagadka, niespodzianka, kto to taki? 🙂 Sukcesy biegowe to między innymi: 1 Miejsce w Biegu Rzeźnika Ultra w 2017 na dystansie 140 km!, 4 Miejsce w Biegu Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej w roku 2017 na dystansie 137 km, 3 miejsce UltraMalopolska w roku 2018 – dystans 64 km, 2 miejsce wśród Polaków UTMB CCC 2018 – 107 km i 8 miejsce Lemkowyna Ultra Trailer 2018 – 150 km. Jednak jak sam mówi: „Ale największy sukces to to, że ciągle mnie to jara, że pokonuję swoje słabości, że nie poddaję się, a przy tym świetnie się bawię i poznaję wspaniałych ludzi.” Tak! We wtorek spotkanie prowadzi Michał Tyburek! Znany i ceniony ultra maratończyk. A co Nas na treningu czeka?
„Jako że sezon maratoński w pełni, chciałbym zaproponować trening na tydzień bezpośrednio przed startem w maratonie. Niewiele kilometrów ale utrzymujemy intensywność, często zmieniamy tempa, więc nie ma nudy.” Trening na którym każdy da radę! Nie bójcie się i sprawdźcie jak trenują najlepsi! Czy dopiero zaczynasz, czy już pokonujesz kilometry – wtorek godzina 20.00 przy Arete, Michał Tuburek jako prowadzący oraz Biegający Świdnik zapraszają na wspólne bieganie!
Jeżeli ktoś nie będzie mógł dotrzeć na trening główny, jak co tydzień 19.30 zapraszamy na Marszobiegi z Biegającym Świdnikiem!

Chcesz rozpocząć przygodę z bieganiem? Marzysz o przebiegnięciu pierwszych 10 km? A może chcesz poznać pozytywnie zakręconych ludzi i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Idealnie trafiłeś!
Naszym celem jest zachęcić Was do ruchu, a w szczególności do biegania. Zajęcia kierowane są zarówno dla osób biegających jak i tych, które nie biegały, ale chcą zacząć. Organizujemy grupy dopasowane do poziomu uczestników warsztatów, biegowe jak i marszobiegowe. Chcemy, aby efektem końcowym było przygotowanie was do jednego z biegów organizowanych w regionie, np. Biegu Mikołajkowego.

Projekt współfinansowany przez Gminę Miejską Świdnik w ramach realizacji zadania publicznego pt.: Organizacja imprez biegowych – upowszechnianie podstaw prozdrowotnych wśród młodzieży i dorosłych. Obejmuje 16 spotkań i jest kierowany do mieszkańców Gminy Świdnik, którzy ukończyli 16 lat. Dla wytrwałych osób oferujemy elementy profesjonalnej odzieży sportowej.