Nowy zarząd Stowarzyszenia w 2020 roku

Nowy rok to często nowe rozdanie, nie inaczej będzie w naszym Stowarzyszeniu. (➡️gorąca prośba o przeczytanie całości posta 😉)
Na wczorajszym zebraniu wyborczym podjęto kilka ważnych decyzji. Najistotniejszą jest to, że obecny Zarząd Stowarzyszenia Biegający Świdnik (roczna kadencja) stanowić będą:
🔸 Karol Czajka
🔹 Zbigniew Boruch
🔸 Artur Jendrych
🔹 Michael Cyran
🔸 Paweł Szewczyk
W imieniu nowego Zarządu pragniemy gorąco podziękować członkom Zarządu odchodzącego, za wkład w działalność Stowarzyszenia, za swój własny czas poświęcony w organizację spotkań biegowych, treningów oraz oczywiście za nadzór nad organizacją VI-go Charytatywnego Biegu Mikołajkowego i Nordic Walking.
Przed nowym Zarządem spore wyzwania, bowiem z działalności na rzecz Stowarzyszenia zrezygnował trzon administrujący poczynaniami naszej grupy. Niniejszym liczymy na wsparcie, wyrozumiałość i chwilę oddechu, przynajmniej na początku naszej nowej drogi.
Z tego miejsca pragniemy przypomnieć, że Stowarzyszenie Biegający Świdnik ma w swoich szeregach prawie 100 osób. Wśród nich jest sporo nowych członków, których również (bo, że „starych”, to jasne) chcielibyśmy bardzo mocno zaktywizować do działania, w ramach Stowarzyszenia. Taka grupa osób to różne charaktery ale i różne spojrzenia na to, jak może się rozwijać nasza grupa, zatem wszelkie pomysły od Was, są mile widziane.
Organizacja naszej koronnej imprezy – Biegu Mikołajkowego – pokazała, że można bardzo sprawnie zgrać zespół odpowiedzialnych osób i bez większych problemów przejść przez tak duże wyzwanie.
Liczymy na to, że duch tego wydarzenia, będzie stanowił podwaliny pod tegoroczną działalność Biegającego Świdnika.