XI Spotkanie Biegowe – 03.10.2019 20:00

XI Spotkanie Biegowe – 03.10.2019 (czwartek) 20:00 – ul. Wyszyńskiego 53. Spotykamy się punktualnie o godzinie 20.00 pod Arete

W czwartek 03.10.2019 o godz. 20.00 odbędzie się kolejne spotkanie biegowe. Schodzimy się wprawdzie przed Arete, ale cały trening odbędzie się na bieżni szkoły nr 5 w Świdniku.
W tym okresie sezonu trenujemy szczególnie wytrzymałość siłową, poprawiamy koordynację, nie zapominamy o kilometrach i kondycji.
Czekają na was rozmaite ćwiczenia siłowe, biegowe, skokowe i koordynacyjne z wykorzystaniem drabinek, przeszkód, gum i wymagających ćwiczeń stabilizujących. Spalicie sporo kalorii i będziecie się dobrze bawić. Nie strach potem przed wagą i lustrem.

Zapraszam!
Wasz trener – Michał Cyran

Chcesz rozpocząć przygodę z bieganiem? Marzysz o przebiegnięciu pierwszych 10 km? A może chcesz poznać pozytywnie zakręconych ludzi i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Idealnie trafiłeś!
Naszym celem jest zachęcić Was do ruchu, a w szczególności do biegania. Zajęcia kierowane są zarówno dla osób biegających jak i tych, które nie biegały, ale chcą zacząć. Organizujemy grupy dopasowane do poziomu uczestników warsztatów, biegowe jak i marszobiegowe. Chcemy, aby efektem końcowym było przygotowanie was do jednego z biegów organizowanych w regionie, np. Biegu Mikołajkowego.

Projekt współfinansowany przez Gminę Miejską Świdnik w ramach realizacji zadania publicznego pt.: Organizacja imprez biegowych – upowszechnianie podstaw prozdrowotnych wśród młodzieży i dorosłych. Obejmuje 16 spotkań i jest kierowany do mieszkańców Gminy Świdnik, którzy ukończyli 16 lat.