X Spotkanie Biegowe – Trening z Mistrzem

Michał Borowiec i Biegający Świdnik zapraszają na Trening z Mistrzem już w ten wtorek 01.10.2019 o godzinie 20.00 pod Arete!
A dla chcących zacząć swoją aktywność fizyczna zapraszamy na Marszobiegi z Biegającym Świdnikiem również 01.10.2019 o godz. 19.30!

Witajcie Czcigodni! Pogoda coraz częściej Nas nie rozpieszcza, a biegać się chce. Najcieplejsze dni już raczej za Nami, ale przed Nami kolejny sezon biegowy wypełniony różnymi zawodami. Już w najbliższy weekend otwarcie kolejnej edycji Grand Prix Lublina czyli Pierwsza Dycha do Maratonu! A któż lepiej Nas do niej przygotuje jak nie zwycięzca tej edycji 2018/2019?! Tak! We wtorek 01.10.2019 r. na trening zaprasza Michał Borowiec oraz Biegający Świdnik. Michał w swoim mentorskim stylu poprowadzi trening w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Co można napisać o Naszym Mistrzu 🙂 Już drugi raz będziecie mieli możliwość go spotkać, więc korzystajcie bo nie wiadomo kiedy kolejna okazja 😉 Michał w ostatnim czasie do sukcesów o których pisaliśmy przy okazji wcześniejszego treningu dorzucił wcześniej wymieniony tytuł Zwycięzcy GPL oraz kilka dni temu zdemolował dystans 5 km w Dęblinie i zdobył 3 miejsce w Półmaratonie Chmielakowym. Na trening tradycyjnie zapraszamy wszystkich – początkujących, już trochę zabieganych oraz tych którzy mają swoje km w nogach! Każdy znajdzie coś miłego i ciekawego.

 

Chcesz rozpocząć przygodę z bieganiem? Marzysz o przebiegnięciu pierwszych 10 km? A może chcesz poznać pozytywnie zakręconych ludzi i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Idealnie trafiłeś!
Naszym celem jest zachęcić Was do ruchu, a w szczególności do biegania. Zajęcia kierowane są zarówno dla osób biegających jak i tych, które nie biegały, ale chcą zacząć. Organizujemy grupy dopasowane do poziomu uczestników warsztatów, biegowe jak i marszobiegowe. Chcemy, aby efektem końcowym było przygotowanie was do jednego z biegów organizowanych w regionie, np. Biegu Mikołajkowego.

Projekt współfinansowany przez Gminę Miejską Świdnik w ramach realizacji zadania publicznego pt.: Organizacja imprez biegowych – upowszechnianie podstaw prozdrowotnych wśród młodzieży i dorosłych. Obejmuje 16 spotkań i jest kierowany do mieszkańców Gminy Świdnik, którzy ukończyli 16 lat.