Spotkania Biegowe

Rozpoczynamy kolejny cykl spotkań biegowych! 🏃‍♂🏆🏃‍♀
Już 11 maja 2021 (wtorek) zapraszamy wszystkich chętnych:
– 19:00 – Kościół na Adampolu – SLOW JOGGING
– 20:00 pod Arete w Świdniku (skrzyżowanie ul. Wyszyńskiego i Klonowej) – TRENING BIEGOWY.

Treningi będą się odbywać kolejno w każdy wtorek i czwartek (za wyjątkiem 03.06.2021, organizator zastrzega sobie również prawo do zmian terminów).

Chcesz rozpocząć przygodę z bieganiem? Marzysz o przebiegnięciu pierwszych 10 km? A może chcesz poznać pozytywnie zakręconych ludzi i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Idealnie trafiłeś!
Naszym celem jest zachęcić Was do ruchu, a w szczególności do biegania. Zajęcia kierowane są zarówno dla osób biegających jak i tych, które nie biegały, ale chcą zacząć. Organizujemy grupy dopasowane do poziomu uczestników warsztatów, biegowe jak i marszobiegowe. Chcemy, aby efektem końcowym było przygotowanie was do jednego z biegów organizowanych w regionie, np. Biegu Mikołajkowego.
Zapewniamy rady doświadczonych trenerów, urozmaicone treningi biegowe i sprawnościowe, możliwość korzystania ze sprzętu sportowego i świetną atmosferę 😜

———————————————

Projekt współfinansowany przez Gminę Miejską Świdnik Świdnik – wysokich lotów! – w ramach realizacji zadania publicznego pt.: Organizacja imprez biegowych – upowszechnianie podstaw prozdrowotnych wśród młodzieży i dorosłych. Obejmuje 16 spotkań i jest kierowany do mieszkańców Gminy Świdnik, którzy ukończyli 16 lat.