Dodatkowa szansa na start w IV Charytatywnym Biegu Mikołajkowym

Wiadomość z ostatniej chwili!!!
W związku z ogromnym zainteresowaniem Św. Mikołaj po konsultacjach z Biegający Świdnik i Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie uznali, że uda się przygotować pakiety dla kolejnych 30 uczestników IV Charytatywny Bieg Mikołajkowy i Marsz Nordic Walking.
Pakiety te będą dostępne tylko w dniach 1 i 2 grudnia w biurze zawodów w Galerii Handlowej Venus (Świdnik, ul. Wyszyńskiego 17) w godzinach 16-19.
Pakiety będą przyznane pierwszym 30 osobom, które zgłoszą się osobiście do biura zawodów. W biurze zawodów opłata za pakiet (minimum 30 zł) będzie zbierana do puszki.
Zapisy w biurze zawodów będą wymagały rejestracji w serwisie Fundacji Rozwoju Sportu oraz posiadania aktywnego konta e-mail – najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby osoby zgłaszające się z biurze zawodów były już zarejestrowane na stronie Fundacji – https://frslublin.pl/ (włącznie z potwierdzeniem rejestracji poprzez kliknięcie linku, który jest wysyłany na e-mail po rejestracji).
Ze względu na okoliczności organizacyjne 30 pakietów dodatkowych może nieco różnić się zawartością od pozostałych pakietów, jednak zadbaliśmy o to żeby nasze unikalne medale były dla was gotowe.