XVI Spotkanie Biegowe – tropem Biegu Mikołajkowego

XVI Spotkanie Biegowe – 21.11.2019 (czwartek) 20:00 – ul. Wyszyńskiego 53.

W planie zapoznanie się z trasą VI Charytatywny Bieg Mikołajkowy i Nordic Walking.
Zaczynamy tradycyjnie rozgrzewką, a potem udajemy się na start biegu mikołajkowego, robimy 5 km planowaną trasą biegu (oczywiście chodnikami) i wracamy na miejsce zbiórki.
Tempo dla każdego. 🙂
Zapraszamy wszystkich chętnych chcących poznać trasę w praktyce, jak również wszystkich zaangażowanych w organizację biegu!

Chcesz rozpocząć przygodę z bieganiem? Marzysz o przebiegnięciu pierwszych 10 km? A może chcesz poznać pozytywnie zakręconych ludzi i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Idealnie trafiłeś!
Naszym celem jest zachęcić Was do ruchu, a w szczególności do biegania. Zajęcia kierowane są zarówno dla osób biegających jak i tych, które nie biegały, ale chcą zacząć. Organizujemy grupy dopasowane do poziomu uczestników warsztatów, biegowe jak i marszobiegowe. Chcemy, aby efektem końcowym było przygotowanie was do jednego z biegów organizowanych w regionie, np. Biegu Mikołajkowego.

Projekt współfinansowany przez Gminę Miejską Świdnik w ramach realizacji zadania publicznego pt.: Organizacja imprez biegowych – upowszechnianie podstaw prozdrowotnych wśród młodzieży i dorosłych. Obejmuje 16 spotkań i jest kierowany do mieszkańców Gminy Świdnik, którzy ukończyli 16 lat.