XV Spotkanie Biegowe

XV Spotkanie Biegowe – 14.11.2019 (czwartek) 20:00 – ul. Wyszyńskiego 53.

Zapraszam w czwartek 14.11.2019 o godz. 20.00 przed Arete na kolejną edycję Oficjalnego Spotkania Biegowego. Planuję krótką biegową rozgrzewkę, a potem szkółkę biegania, ćwiczenia wzmacniające uda i biodra oraz kilka ćwiczeń z Power Bands. Zachęcamy wszystkich entuzjastów biegania i nie tylko!

Trener
Michael Cyran

Chcesz rozpocząć przygodę z bieganiem? Marzysz o przebiegnięciu pierwszych 10 km? A może chcesz poznać pozytywnie zakręconych ludzi i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Idealnie trafiłeś!
Naszym celem jest zachęcić Was do ruchu, a w szczególności do biegania. Zajęcia kierowane są zarówno dla osób biegających jak i tych, które nie biegały, ale chcą zacząć. Organizujemy grupy dopasowane do poziomu uczestników warsztatów, biegowe jak i marszobiegowe. Chcemy, aby efektem końcowym było przygotowanie was do jednego z biegów organizowanych w regionie, np. Biegu Mikołajkowego.

Projekt współfinansowany przez Gminę Miejską Świdnik w ramach realizacji zadania publicznego pt.: Organizacja imprez biegowych – upowszechnianie podstaw prozdrowotnych wśród młodzieży i dorosłych. Obejmuje 16 spotkań i jest kierowany do mieszkańców Gminy Świdnik, którzy ukończyli 16 lat.