XIV Spotkanie Biegowe – Trenuj z Mistrzem – Michał Cyran

XIV Spotkanie Biegowe – 07.11.2019 (czwartek) 20:00 – ul. Wyszyńskiego 53. Spotykamy się punktualnie o godzinie 20.00 pod Arete.

Zapraszam na kolejne oficjalne „Spotkanie Biegowe”. Planowany jest wybieg o długości ok. 8-10 km w kierunku lotniska. Potem przez Franciszków wracamy do Świdnika. Bardzo przydatne będą czołówki i ubrania odblaskowe. Pod koniec stretching. Zapraszam wszystkich entuzjastów biegania!
Trener
Michael Cyran

Chcesz rozpocząć przygodę z bieganiem? Marzysz o przebiegnięciu pierwszych 10 km? A może chcesz poznać pozytywnie zakręconych ludzi i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Idealnie trafiłeś!
Naszym celem jest zachęcić Was do ruchu, a w szczególności do biegania. Zajęcia kierowane są zarówno dla osób biegających jak i tych, które nie biegały, ale chcą zacząć. Organizujemy grupy dopasowane do poziomu uczestników warsztatów, biegowe jak i marszobiegowe. Chcemy, aby efektem końcowym było przygotowanie was do jednego z biegów organizowanych w regionie, np. Biegu Mikołajkowego.

Projekt współfinansowany przez Gminę Miejską Świdnik w ramach realizacji zadania publicznego pt.: Organizacja imprez biegowych – upowszechnianie podstaw prozdrowotnych wśród młodzieży i dorosłych. Obejmuje 16 spotkań i jest kierowany do mieszkańców Gminy Świdnik, którzy ukończyli 16 lat.