XII Spotkanie Biegowe – Trening z Mistrzem – 15.10.2019 20:00

Jarosław Sławek i Biegający Świdnik zapraszają na Trening z Mistrzem już w ten wtorek 15.10.2019 o godzinie 20.00 pod Arete!

Plan – zabawa biegowa i ćwiczenia na sprawność.
Wspólna rozgrzewka, później trochę ćwiczeń na mobilizację, podział na 2 teamy i rywalizacja. Kilka ćwiczeń na mięśnie gładkie, na koniec wyciszenie i trochę rozciągania.

Chcesz rozpocząć przygodę z bieganiem? Marzysz o przebiegnięciu pierwszych 10 km? A może chcesz poznać pozytywnie zakręconych ludzi i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Idealnie trafiłeś!
Naszym celem jest zachęcić Was do ruchu, a w szczególności do biegania. Zajęcia kierowane są zarówno dla osób biegających jak i tych, które nie biegały, ale chcą zacząć. Organizujemy grupy dopasowane do poziomu uczestników warsztatów, biegowe jak i marszobiegowe. Chcemy, aby efektem końcowym było przygotowanie was do jednego z biegów organizowanych w regionie, np. Biegu Mikołajkowego.

Projekt współfinansowany przez Gminę Miejską Świdnik w ramach realizacji zadania publicznego pt.: Organizacja imprez biegowych – upowszechnianie podstaw prozdrowotnych wśród młodzieży i dorosłych. Obejmuje 16 spotkań i jest kierowany do mieszkańców Gminy Świdnik, którzy ukończyli 16 lat.