IX Spotkanie Biegowe – Trening z Mistrzem

17.09.2019  20:00

Witajcie Czcigodni! Wiemy, że z wypiekami na buziach wyczekujecie kogo przygotujemy Wam na kolejnym treningu. Jak zwykle będzie to biegowa osobistość! Mistrz… a ostatnio nawet Legenda 🙂 Wspólnym mianownikiem tego Mistrza i poprzednich jest to, że to… Ultras. Ultras i Legenda legendarnego biegu Ultra Janosik. Człowiek, dla którego dystanse ultra to miód na serce ale nie samym miodem bo i… mistrz Piwnej Mili 🙂 Zgadza się ! Wtorkowy trening poprowadzi Karol Czajka!!! Co planuje na wtorkowy wieczór? Tego nie zdradził nikomu, ale jak go znamy trzeba być gotowym na wszystko, może być trening do piwnej mili, bieg z psem po lesie, okrążanie powiatu zaliczając wszystkie górki 😉 Tak poważnie utrzymując się w konwencji treningów z Mistrzem Karol zaprezentuje Nam trening, który każdy biegacz czy początkujący czy zaawansowany powinien znać. Jak zwykle Biegający Świdnik i Karol Czajka zapraszamy we wtorek 17.09. o 20.00 pod Arete na trening dla każdego, czy zaczynasz, czy zacząć chcesz, a może planujesz swoje pierwsze ultra? Przyjdż, spróbuj i ciesz się bieganiem razem z Nami!
Standartowo przed treningiem głównym o 19.30 Marszobiegi z Biegającym Świdnikiem. Zapraszamy!

 

Chcesz rozpocząć przygodę z bieganiem? Marzysz o przebiegnięciu pierwszych 10 km? A może chcesz poznać pozytywnie zakręconych ludzi i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Idealnie trafiłeś!
Naszym celem jest zachęcić Was do ruchu, a w szczególności do biegania. Zajęcia kierowane są zarówno dla osób biegających jak i tych, które nie biegały, ale chcą zacząć. Organizujemy grupy dopasowane do poziomu uczestników warsztatów, biegowe jak i marszobiegowe. Chcemy, aby efektem końcowym było przygotowanie was do jednego z biegów organizowanych w regionie, np. Biegu Mikołajkowego.

Projekt współfinansowany przez Gminę Miejską Świdnik w ramach realizacji zadania publicznego pt.: Organizacja imprez biegowych – upowszechnianie podstaw prozdrowotnych wśród młodzieży i dorosłych. Obejmuje 16 spotkań i jest kierowany do mieszkańców Gminy Świdnik, którzy ukończyli 16 lat.