VIII Spotkanie Biegowe – 12.09.2019 (czwartek) 20:00

VIII Spotkanie Biegowe – 12.09.2019 (czwartek) 20:00 – ul. Wyszyńskiego 53. Spotykamy się punktualnie o godzinie 20.00 pod Arete
Zajęcia poprowadzi Michał Cyran – poniżej zaproszenie od Michała: )
Witam 😀😀
W najbliższy czwartek (12.09) przed Arete,
o godz. 20.00 odbędzie się kolejne Oficjalne Spotkanie Biegowe.
W planach jest tym razem rozgrzewka (kółko dookoła bloków), trening koordynacyjny i wzmacniający na bieżni. Pod koniec stretching i wybieganie.
Zapraszam wszystkich chętnych do wspólnego trenowania!😀😀

Trener Michael Cyran

Chcesz rozpocząć przygodę z bieganiem? Marzysz o przebiegnięciu pierwszych 10 km? A może chcesz poznać pozytywnie zakręconych ludzi i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Idealnie trafiłeś!
Naszym celem jest zachęcić Was do ruchu, a w szczególności do biegania. Zajęcia kierowane są zarówno dla osób biegających jak i tych, które nie biegały, ale chcą zacząć. Organizujemy grupy dopasowane do poziomu uczestników warsztatów, biegowe jak i marszobiegowe. Chcemy, aby efektem końcowym było przygotowanie was do jednego z biegów organizowanych w regionie, np. Biegu Mikołajkowego.

Projekt współfinansowany przez Gminę Miejską Świdnik w ramach realizacji zadania publicznego pt.: Organizacja imprez biegowych – upowszechnianie podstaw prozdrowotnych wśród młodzieży i dorosłych. Obejmuje 16 spotkań i jest kierowany do mieszkańców Gminy Świdnik, którzy ukończyli 16 lat.