VI Spotkanie Biegowe – 20.08.2019 (wtorek) 20:00

VI Spotkanie Biegowe – 20.08.2019 (wtorek) 20:00 – ul. Wyszyńskiego 53. Spotykamy się punktualnie o godzinie 20.00 pod Arete

 

Witamy Czcigodni! Ekipa Biegającego Świdnika zwiera szyki i szykuje się do nowego sezonu biegowego. A jeśli My to i Wy! Po krótkim oddechu od treningów z Mistrzami wracamy do tej formy zabawy biegowej. Przed Nami w niedalekiej perspektywie zawody w Krasnymstawie, a za chwil kilka kolejne Grand Prix Lublina, w którym, w sezonie 2018/2019 zwyciężył Nasz Mistrz, z którym mieliśmy już okazje trenować Michał Borowiec! Jednak w najbliższy wtorek 20.08.2019 o godzinie 20.00 to nie Michał będzie koordynatorem treningu. Będzie to… człowiek, który niczym Stig z Top Gear potrafi robić rzeczy, które się filozofom nie śniły. Niektórzy mówią, że gdy przyjeżdża na zawody konkurenci mają tylko lewe buty, inni twierdzą, że gdy biegnie trial ruchy tektoniczne wypłaszczają przed nim trasę! Tak! We wtorek na trening zaprasza Artur Jendrych! Od Naszego ostatniego spotkania dołożył parę tytułów między innymi na dystansie 57km w Parchatce… ale to w dalszym ciągu skromny biegacz od którego możemy garściami brać wiedzę i doświadczenie. Artur tajemniczo nie zdradził co konkretnie będzie się działo na treningu wtorkowym ale… jeśli zamierzasz zacząć bieganie, ten trening jest dla Ciebie! Jeśli już biegasz i potrzebujesz świeżości głowy. Ten trening jest dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz rad i nowych pomysłów. Ten trening jest dla Ciebie! Każdy znajdzie coś dla siebie. Jak zwykle zapraszamy każdego. Każdy da radę! Przypominamy! Wtorek 20.08.2019 o godzinie 20.00 przy Arete! Ekipa Biegającego Świdnika oraz Artur Jendrych zapraszamy na trening! Pierwsza część rozgrzewkowa po mału po mieście, druga na bieżni przy SP5. A jeśli nie możesz pojawić się na spotkaniu biegowym o 19.30 zapraszamy na Marszobiegi z Biegającym Świdnikiem. Czekamy na Was : )

Jak zwykle zapraszamy również na Marszobiegi z Biegającym Świdnikiem o 19.30 również pod Arete.

Chcesz rozpocząć przygodę z bieganiem? Marzysz o przebiegnięciu pierwszych 10 km? A może chcesz poznać pozytywnie zakręconych ludzi i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Idealnie trafiłeś!
Naszym celem jest zachęcić Was do ruchu, a w szczególności do biegania. Zajęcia kierowane są zarówno dla osób biegających jak i tych, które nie biegały, ale chcą zacząć. Organizujemy grupy dopasowane do poziomu uczestników warsztatów, biegowe jak i marszobiegowe. Chcemy, aby efektem końcowym było przygotowanie was do jednego z biegów organizowanych w regionie, np. Biegu Mikołajkowego.

Projekt współfinansowany przez Gminę Miejską Świdnik w ramach realizacji zadania publicznego pt.: Organizacja imprez biegowych – upowszechnianie podstaw prozdrowotnych wśród młodzieży i dorosłych. Obejmuje 16 spotkań i jest kierowany do mieszkańców Gminy Świdnik, którzy ukończyli 16 lat. Dla wytrwałych osób oferujemy elementy profesjonalnej odzieży sportowej