III Spotkanie Biegowe – 16.05.2019

III Spotkanie Biegowe – 16.05.2019 (czwartek) 20:00 – ul. Wyszyńskiego 53. Spotykamy się punktualnie o godzinie 20.00 pod Arete
Jeżeli ktoś nie będzie mógł dotrzeć na trening główny, jak co tydzień 19.30 zapraszamy na Marszobiegi z Biegającym Świdnikiem!

Jutrzejsze zajęcia poprowadzi Michał Cyran – poniżej zaproszenie od Michała: )
„Zapraszam serdecznie na kolejną edycję Oficjalnego Spotkania Biegowego w najbliższy czwartek (16.05) o 20.00 przed Arete!
Ma być ciepło i pewnie będzie lekko padać 🌦 Ogólnie świetna pogoda na wybieg – w odpowiednim ubraniu 😉 Deprechę pochmurnego dnia pozostawiamy za sobą w domu 😊
W planach jest rozgrzewka 2 km, trening motoryczny i wzmacniający a pod koniec również wybieg.
Z powodu kontuzji stopy jadę obok Was powoli rowerkiem, ale ćwiczenia na bieżni mogę w większości pokazać.
Pozdrawiam, trener 😀”

Chcesz rozpocząć przygodę z bieganiem? Marzysz o przebiegnięciu pierwszych 10 km? A może chcesz poznać pozytywnie zakręconych ludzi i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Idealnie trafiłeś!
Naszym celem jest zachęcić Was do ruchu, a w szczególności do biegania. Zajęcia kierowane są zarówno dla osób biegających jak i tych, które nie biegały, ale chcą zacząć. Organizujemy grupy dopasowane do poziomu uczestników warsztatów, biegowe jak i marszobiegowe. Chcemy, aby efektem końcowym było przygotowanie was do jednego z biegów organizowanych w regionie, np. Biegu Mikołajkowego.

Projekt współfinansowany przez Gminę Miejską Świdnik w ramach realizacji zadania publicznego pt.: Organizacja imprez biegowych – upowszechnianie podstaw prozdrowotnych wśród młodzieży i dorosłych. Obejmuje 16 spotkań i jest kierowany do mieszkańców Gminy Świdnik, którzy ukończyli 16 lat. Dla wytrwałych osób oferujemy elementy profesjonalnej odzieży sportowej.