‎II Chełmski bieg z WOŚP

WOŚP ten skrót znają chyba wszyscy. To taki dzień, który wpisał się w biegowy kalendarz na Lubelszczyźnie. Wszyscy wiedzą, że są święta w grudniu, ale po nich jest TEN szczególny dzień w styczniu. Dzień biegu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym to po raz kolejny wspomagamy oddziały neonatologiczne i drugi raz kiedy spotykamy się przy tej okazji w Chełmie.

Ten szczególny bieg dla biegaczy, kiedy to możemy zrobić coś co ma wymiar ogólnopolski i dotyczy naszego małego świata wokół nas- lokalnie. Robimy to co kochamy, natomiast z podwójną, jak nie potrójną frajdą, satysfakcją 🙂 Tak też stało się dzisiaj, kiedy to nasza grupa biegowa spotkała się na starcie biegu WOŚP.

Wszyscy uśmiechnięci, dobre humory dopisywały- żartowaliśmy, że tu zawsze można liczyć na zimno. Wprawdzie śniegu nie było na trasie (w przeciwieństwie do zeszłego roku), ale cudnie padał, tworząc przy tym fajny klimat zimowego biegu. Po odebraniu numerów każdy zwiał do aut jeszcze chwilkę się zagrzać i powrót na rozgrzewkę organizowaną przez Fabrykę Sportu. Rozgrzewka porządna, wspólne foto 😉 spotkanie znajomych biegowych dawno nie widzianych- chwilka rozmowy i ruszamy 🙂 Nareszcie !!

Mroźno, wesoło, kolorowo, ale wcale niełatwo jak by się mogło zdawać. Ci co mieli założenia czasowe pognali przodem, natomiast Ci którzy przyjechali wspomóc WOŚP i świetnie się bawić napawali się biegiem, mroźnym powietrzem, widokami i nigdzie się nie spieszyli 😉 Bo te 5 km i tak szybciutko mija. Tak też było i tym razem wbiegliśmy na metę słysząc doping koleżanek i kolegów piękna sprawa! Na szyi zawisł piękny medal, herbatka w rękę i po zupkę.

Zupka gorąca, gorąca herbatka- jak to wszystko smakowałoooo! Ach ! Wymiana wrażeń, chwila żartów wspólne zdjęcie i pora do domu.

Zaprzyjaźnionej grupie Chełm Biega dziękujmy na świetną organizację tego biegu 🙂 Cieszymy się że mogliśmy wziąć udział w waszej imprezie.

Byliśmy drugi raz i myślę że nie raz jeszcze do Was wrócimy 🙂

Wyniki dopiszemy jak tylko pojawią się na stronie organizatora 😉 bo to przecież dzisiaj sprawa drugoplanowa 😉

Natomiast gratulujemy nowej koleżance Gosi, super debiutu 🙂 Z takim trenerem same sukcesy 🙂

Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że spotkamy się na treningu 🙂

Gabriela Kowalska

Wyniki biegaczy z Biegającego Świdnika i sympatyków

Łukasz Mróz 20:45

Sławek Pycka 23:00

Radosław Kiczyński 23:22

Marlena Zielińska 24:50

Andrzej Więsek 24:50

Małgorzata Kucharczyk 27:00

Grzegorz Śliwa 27:00

Gabriela Kowalska 27:23

Daniel Kowalski 27:22

Andrzej Latała 27:23

Agnieszka Jakubczyk-Latała 27:23