Biuro zawodów – dzień 2

Biuro Zawodów IV Charytatywny Bieg Mikołajkowy już dziś zamknięte, rejestracja zakończona, wszystkie pakiety wykorzystane.
Krótka informacja na temat planu na jutrzejszy dzień
09:00-11:00 Wydawanie pakietów startowych w Biurze Zawodów – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Świdniku przy ulicy Okulickiego 13 (dostępny będzie również depozyt).
11:40 Wspólna rozgrzewka zawodników Biegu i Marszu Nordic Walking na placu Konstytucji 3 Maja.
11:55 Powitanie zawodników Biegu i Marszu NordicWalking na linii startu.
12:00 Start Biegu na 5 km.
12:01 Start Marszu NordicWalking na 5 km.
13:00 Przewidywane dobiegnięcie i dojście ostatniego zawodnika do linii mety.
13:15 Wręczenie nagród zwycięzcom Biegu i Marszu Nordic Walkng oraz losowanie nagród wśród wszystkich Uczestników.
14:00 Uroczyste zamknięcie zawodów.

Kilka dodatkowych informacji organizacyjnych:

1. Po biegu prosimy wszystkich uczestników o zdawanie chipów, które posłużą w losowaniu nagród wśród uczestników (oraz są zwracane do Fundacji Rozwoju Sportu aby mogły posłużyć w kolejnych biegach).
2. Ok godziny 13 (kilka minut po przekroczeniu mety przez ostatniego zawodnika) rozpocznie się losowanie nagród – zwycięzcy muszą być obecni podczas losowania, a po odebraniu nagrody ze względów organizacyjnych wymagane jest potwierdzenia odbioru nagrody (w przypadku osób niepełnoletnich wymagany jest podpis rodzica/opiekuna)
3. Zaraz po losowaniu odbędzie się wręczenie nagród w kategoriach: Open, Mistrzowie Powiatu, Klasyfikacja Drużynowa i Najlepsze przebranie
4. Załączamy również dla przypomnienia mapkę trasy wraz z lokalizacjami najbliższych parkingów (na mapce nie został uwzględniony parking przy Hali Targowej) oraz biura zawodów (I LO).