ZAPROSZENIE NA SPOTKANIA BIEGOWE – 2017

Zapraszamy Wszystkich na bezpłatne warsztaty biegowe, organizowane przez Biegający Świdnik. Program jest współfinansowany przez Gminę Miejską Świdnik, obejmuje 16 spotkań i jest kierowany do mieszkańców Gminy Świdnik, którzy ukończyli 16 lat. Dla wytrwałych osób oferujemy elementy profesjonalnej odzieży sportowej.

Naszym celem jest zachęcić Was do ruchu, a w szczególności do biegania. Zajęcia kierowane są zarówno dla osób biegających, jak i tych, które nie biegały, ale chcą zacząć. Na Was szczególnie Nam zależy, gdyż nasze doświadczenie wskazuje, że najważniejsze jest zacząć w dobrym towarzystwie. 🙂 Organizujemy grupy dopasowane do poziomu uczestników warsztatów, biegowe jak i marszobiegowe. Chcemy, aby efektem końcowym było przygotowanie was do jednego z biegów organizowanych w regionie, np. biegu Mikołajkowego.

Pierwsze spotkanie organizacyjne już 19 marca o godzinie 17.00, ul. Wyszyńskiego 53 (pod Arete).
Zapraszamy Wszystkich niezależnie od stopnia wytrenowania, motywacja i dobra zabawa gwarantowane.

Zapraszamy również do przystąpienia w szeregi Biegającego Świdnika oraz regularnego odwiedzania naszego profilu na Facebooku, gdzie przedstawiamy nasze bieżące życie: plany, aktualne wydarzenia,  fotogalerie, sukcesy oraz radości i smutki naszych członków. 🙂

https://www.facebook.com/BiegajacySwidnik/?fref=ts