Informacje organizacyjne – BIEG MIKOŁAJKOWY

Pora przekazać kilka bardzo istotnych informacji przed Naszym Biegiem!

BIURO ZAWODÓW
Drugiego i trzeciego grudnia Biuro Zawodów będzie mieściło się w Galerii Venus (podobnie jak przed rokiem), będzie czynne w godzinach od 16 do 19 przy restauracji Viva Apetit. Wskazówki dotarcia znajdziecie na udostępnionej grafice (zdjęcie nr 1). W dniu Biegu Biuro Zawodów znajdować się będzie w budynku Szkoły I Liceum Ogólnokształcącego im. W. Broniewskiego w Świdniku przy ulicy Okulickiego 13. Wejście do Szkoły znajduje się od strony Targu w godzinach od 9 do 11 (zdjęcie nr 3). Zachęcamy do wcześniejszego odbioru pakietów startowych!

 

bz1

Zdjęcie 1

bz2

Zdjęcie 2

bz3

Zdjęcie 3

 

TOALETY
W okolicy startu znajdować się będą dwie toalety (na placu), będzie także możliwość skorzystania z toalety miejskiej i szkolnej (zdjęcie nr 2).

 

DOKUMENTY
Osoby niepełnoletnie podczas odbioru swojego pakietu muszą mieć przy sobie zgodę rodzica lub opiekuna na start w biegu, rodzic musi być OBECNY przy odbiorze pakietu i posiadać dokument tożsamości:
Oświadczenie rodzica lub opiekuna…

Odbierając pakiet w czyimś imieniu KONIECZNE jest posiadanie upoważnienie do odbioru pakietu:

UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU PAKIETU STARTOWEGO…

Wszystkich uczestników Biegu prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem Biegu.

 

PARKINGI
Zamieszczamy mapkę, na której zaznaczyliśmy obszary, gdzie przyjezdni mogą znaleźć miejsca parkingowe zlokalizowane możliwie blisko Biura Zawodów i STARTu Biegu.

parkingi

 

Wszystkich chętnych zapraszamy również do udziału  w Loterii Fantowej, która odbędzie się na placu Konstytucji 3 Maja, w godzinach 10:00 – 14:00.