BIEG POKÓJ i DOBRO

„Pokój i Dobro” to franciszkańskie pozdrowienie, ale również nazwa biegu organizowanego już po raz trzeci w Lubartowie. Za każdym razem Dycha jest dedykowana konkretnej osobie – w tym roku jest to sześcioletni Szymek. Stąd też zarówno Bieg, jak i połączony z nim Festyn Rodzinny Kapucynalia są organizowane z myślą o pomocy Szymonowi, a kwota, którą uda nam się zebrać – również dzięki Twojej hojności – pomoże mu w bardzo kosztownej rehabilitacji.

Termin: 20 czerwca, godzina 16:00. Dystans biegu to 10km (nie musisz więc być profesjonalistą, żeby go pokonać! ;)), trasa prowadzi ulicami Lubartowa oraz malowniczymi terenami za parkiem gdzie czekać będą punkty z wodą oraz liczne atrakcje, które mają na celu uprzyjemnić trucht (tudzież sprint :)). Jest to bieg charytatywny, więc główną ideą jest pomoc Szymkowi, ale przewidujemy też wyróżnienia dla zwycięzców oraz pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników.
Biegiem pomóżmy Szymkowi!
Zapisy : www.alwernia.org.pl i www.lubartowbiega.pl
Regulamin Biegu, a także informacje o Szymku znajdziesz też na naszych stronach facebookowych Bieg470 oraz Alwernia-Franciszkańskie Dzieło Promocji Młodzieży i Rodziny.